OБАВЕШТЕЊЕ

Овим путем вас обавештавамо да је П.У. „Срећно дете“ Нови Кнежевац организовала дежурства васпитача и свих запослених. Дежурство се НЕ односи на непосредан рад са децом, већ у циљу организације неопходних послова и активности, као што су:

-обилазак и провере свих објеката предшколске установе и спровођење основних противепидемијских мера- проветравање просторија, мере чишћења и дезинфекција (играчака, радних соба и осталих просторија у предшколској установи), провера стања и безбедности објеката.

При организацији дежурства и рада различитих служби поштују се опште препоруке и мере превенције (рад у одвојеним просторијама које се редовно проветравају и дезинфикују, уз коришћење потребних заштитних маски и рукавица; избегавање блиских контаката –на удаљености мањој од 2 м, странке не улазе у канцеларију и предшколску установу, већ запослени изађе и обавља разговор/пружа информације са препоручене удаљености).

С поштовањем

П.У.“Срећно дете“